Hakkımızda

Seçici olmak özen gerektirir, devamında ise seçkinlik getirir. Bu motto ile yola çıktık ve markamızı seçkinlik anlamına gelen “Elita” ile isimlendirdik. Logomuzda bulunan kristal taş ise değerli olan sizi temsil ediyor. Çünkü biz inanıyoruz ki kristal en değerli taştır ve sizler, hem eşsiz hem de özelsiniz. İşimize duyduğumuz hassasiyetten ötürü sunduğumuz tüm hizmetlerimizde en ince detayına kadar seçici davranıyoruz ve temel amacımız olan “kaliteli hizmet”i sürekli kılmak için çalışıyoruz. Bu işi karşılıklı yürüttüğümüze inanıyoruz ve bu yolda bize eşlik ettiğiniz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

Yaptığımız işi en doğru zamanda ve en doğru şekilde gerçekleştirebilmek için yıllarını bu mesleğe adamış uzman kadromuz ile hayallerinizdeki görünüme kavuşmanızda sizlere yardımcı olmaktan büyük keyif duyuyoruz.

Elita Cosmetic Hizmetleri Nelerdir?

Daha önce elita laminasyon, elita kirpik lifting,elita kaş vitamin, protez tırnak, ipek kirpik işlemlerini duymuş olabilirsiniz. Bu hizmetler basit görünse de uygulandığı takdirde çok güzel sonuçlar doğurabiliyor ve insana yeniden doğmuş hissi uyandırabiliyor. Ama her hizmet gibi gerçek sonuçlara ulaşabilmek için kalıcı makyaj, ipek kirpik, protez tırnak gibi güzellik merkezi hizmetlerinin alınan doğru eğitimle, titizlikle ve kaliteli ürünlerle uygulanmış olması gerekiyor. Firmamızdan satın alınan tüm cihazların arkasında durup beraber kazanıp, beraber ilerlemek en büyük hedefimiz.

Güzel İzmir’de başladığımız bu yolculuğumuzda Elita Laminasyon, Elita Kaş Vitamin ve Elita Kirpik Lifting haricinde İpek Kirpik Set ve Protez Tırnak Set ürünleri bulunuyor. Güzellik salonları cihazları, sarf malzemeleri ve  ürünlerimize göz atmak için sayfamızı incelemeyi unutmayın. Aynı şekilde güzellik merkezi hizmetleri Elita Kirpik Lifting Eğitimi, Elita Kaş Vitamin Eğitimi, Protez Tırnak Eğitimi, Kalıcı Makyaj Eğitimi alarak istihdam bazında birebir uygulayabilirsiniz. Unutmayın, her işin başı eğitimden geçer ve öğrendiğiniz tüm detaylar yaptığınız işi ve alandaki uzmanlığınızı etkileyecektir.

Vizyonumuz

  • Sektörde öncü marka olarak herkesin ihtiyacını karşılayacak seçkin hizmeti sunabilmek

Her marka alanında lider olarak anılmak ister, ancak o noktaya varmanın ne kadar zorlu bir yol olduğunu biliyoruz. Sağlam bir temel üzerine doğru adımları uygulayarak zirveye varmak ana hedefimiz. Ve bu hedefe sizler ile birlikte yürümek istiyoruz, size katacağımız değer ve sizlerden alacağımız pozitif dönüşler ile birlikte büyüyeceğimize inanıyoruz.

Misyonumuz

  • Elita kavramından kopmadan seçkin hizmet vermeye devam etmek
  • Sektörde verdiğimiz eğitimler doğrultusunda doğru hizmeti tanımlayabilmek
  • Seçiciliğimizi koruyarak kaliteli ürünler, cihazlar ile fayda yaratabilmek
  • Değer sunduğumuz etkili hizmet ile daha çok kişiye ulaşabilmek

Güzellik herkes için değişen bir kavramdır, ancak unutulmaması gereken bir şey varsa o da aynaya baktığımızda istediğimiz yansımayı görüp görmediğimizdir. Aynaya parlayan gözlerle ışık saçarak bakmak, insanın içinde bulunduğu bedende mutlu olması kadar kayda değer bir mutluluk yoktur. Bunun için, Elita ailesi olarak hak ettiğiniz değerde bulunmanıza ufak bir katkımız olabilirse ne mutlu bizlere. Unutmayın, minik bir operasyon bile sizi daha güçlü, daha canlı ve enerjik hissettirebilir.

Teknolojiyi yakından takip ederek satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler ile öğretici eğitimler sunan heyecanlı, dinamik, disiplinli, yetkili ve güler yüzlü ekibimizle beraber yıllardır bu sektörde rol oynuyoruz. Güzellik merkezi ürünleri, güzellik merkezi cihazları, protez tırnak malzemeleri, ipek kirpik malzemeleri, elita kaş vitamini, elita kaş kirpik laminasyonu ve elita kirpik liftingi gibi çeşitli ürünler için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Seçkin hissetmeye, adeta bir kristal gibi parlamaya ve katacağımız küçük nüanslar ile daha da güzel hissetmeye hazır mısınız? Değerli yorumlarınızı esirgemezseniz ayrıca mutlu oluruz, iletişimde kalabilmek açısından bizi sosyal medyadan takip ederek Elita Cosmetic ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz