Alanının En İyi Ürünü Olmak İçin Her Tecrübesini Ürüne Yansıtan Elita Setler

Elita Setler ; Yüz Hattımızın En Önemli ve Estetik Açıdan Çok Öneme Sahip Kaş Ve Kirpiklerimizi Hem Şekil Verdirmek Hem Beslemek İçin Hazırlanan Özel 3 Adet Elita Setler Bulunan Markadır. Elita Kaş Kirpik Laminasyon, Elita Kirpik Lifting ve Elita Kaş Vitamin setleri ile Güzellik Merkezlerine Maddi Kazanç İle Bolca Mutlu Müşteri Kazandırmaktadır.

ELİTA SETLER 1, Kaş Laminasyon Seti Özel Hava Almayan Şişeler Sayesinde Dayanıklı Ve Uzun Ömürlü Bir Kullanımın Yanında Vegan İçeriği İle Mükemmel Kaş Laminasyon Uygulaması Yapmaktadır. 16 Adet Mineralli Kirpik – Kaş Botoxu İle Kaşlara Ve Kirpikleri İlk Uygulamada %14 – 40 Arası Büyüme Ve Kalınlaşma Sağlar.

ELİTA SETLER 2, Kaş Vitamin Seti Propolis Ve Keratin İle Kirpik Ve Kaşların İstediği Tüm Vitamin, Mineral ve Beslemesini Yapmakla Birlikte Küsmüş Kıl Papilalarını Tekrar Canlandırmaktadır. Küsmüş Çıkmayan İnce Çabuk Dökülen Kaş Ve Kirpik Olmasın Diyorsanız Muhakkak Merkezinizde Olması Gereken Bir Set.

ELİTA SETLER 3 , Kirpik Lifitng Seti Kirpiklere İnanılmaz Kıvırması İle Meşhurdur. Gözlerin Daha Etkili Bakmasında Kesinlikle Etkisi Olur. Müşterilerinizin Teşekkür Etmesi İçin Sadece 1 Saatte Uygulanan A’dan Z’ye Tüm Aparatları ile Sizin Gerçek Dostunuz Olacak Bir Settir.

İndirim!
İndirim!